Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC310SL
22,95 €
20,95 €
Asus tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenPad 10 LTE
ZenPad 10 Z300CL
ZenPad 10 ZD300C
ZenPad 10 ZD300CG
ZenPad 10 ZD300CL
ZenPad ZD0310C
ZenPad 10 Z300CL
ZenPad 10 ZD300C
ZenPad 10 ZD300CG
ZenPad 10 ZD300CL
ZenPad ZD0310C
Korvattavat Asus tablettien alkuperäisakut
0B200-01580100
C11P1503
C11P1503
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-AUC310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161226 |
| Korvaa | C11P1503 / 0B200-01580100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 73.46 x 38.60 x 3.82mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |