Asus T302CHI-2C, Transformer Book T302, Transformer Book T302CA akku 3300mAh
calcActive())">
Asus T302CHI-2C, Transformer Book T302, Transformer Book T302CA akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT302SL
84,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
T302CHI-2C
Transformer Book T302
Transformer Book T302CA
Transformer Book T302
Transformer Book T302CA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01930000
C31N1525
C31N1525
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUT302SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139119 |
| Korvaa | C31N1525 / 0B200-01930000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 36.63Wh |
| Mitat | 277.58 x 146.95 x 3.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |