Asus T100, T100T, T100TA Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
T100
T100T
T100TA
T100T
T100TA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-00720300
C12N1320
C12N1320
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUT100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088660 |
| Mitat | 180.80 x 96.00 x 3.00mm |
| Korvaa | C12N1320 / 0B200-00720300 / 0B200-00720100 / 0B200-00720400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 30.97Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |