Asus PadFone Infinity A80 10.1, PadFone Infinity A80 Tablet Tabletin Akku
calcActive())">
Asus PadFone Infinity A80 10.1, PadFone Infinity A80 Tablet Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUP005SL
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
PadFone Infinity A80 10.1
PadFone Infinity A80 Tablet
PadFone Infinity A80 Tablet
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11-P05
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP005SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098904 |
| Mitat | 138.68 x 73.61 x 3.97 mm |
| Korvaa | C11-P05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 18.94Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |