Asus P01Y, P01Z, Z0170CG 1A akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
P01Y
P01Z
Z0170CG 1A
Z170C
Z170C 1A
Z170C 1B
Z170C 1C
Z170C 1L
Z170CG
Z170CG 1A
Z170CG 1B
Z170CG 1L
Z170MG 1A
Z170MG 1B
Z710C
Z710C-AI-BK
Z710CG
ZenPad 7.0
ZenPad C 7.0
Zenpad C7.0
Zenpad Z170C
ZenPad Z7010C
ZenPad Z7010CG
Zenpad Z710C
Zenpad Z710CG
P01Z
Z0170CG 1A
Z170C
Z170C 1A
Z170C 1B
Z170C 1C
Z170C 1L
Z170CG
Z170CG 1A
Z170CG 1B
Z170CG 1L
Z170MG 1A
Z170MG 1B
Z710C
Z710C-AI-BK
Z710CG
ZenPad 7.0
ZenPad C 7.0
Zenpad C7.0
Zenpad Z170C
ZenPad Z7010C
ZenPad Z7010CG
Zenpad Z710C
Zenpad Z710CG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01490000
1ICP3/64/120
C11P1429
C11P1429(9)
C11P191
C11P1C1
C11PK9H
1ICP3/64/120
C11P1429
C11P1429(9)
C11P191
C11P1C1
C11PK9H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUC710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116615 |
| Korvaa | C11P1429 / C11P1429(9) / 1ICP3/64/120 / 0B200-01490000 / C11P191 / C11P1C1 / C11PK9H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 123.65 x 62.75 x 2.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |