Asus P00J, Zenpad Z8S, ZT582KL akku 4550mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
P00J
Zenpad Z8S
ZT582KL
Zenpad Z8S
ZT582KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-02410000
C11P1615
C11P1615
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUZ582SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143611 |
| Korvaa | C11P1615 / 0B200-02410000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 17.52Wh |
| Mitat | 113.40 x 95.80 x 2.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |