Asus MemoPad 10.1" , Zenpad Z300C Tabletin Akku 6700 mAh
calcActive())">
Asus MemoPad 10.1" , Zenpad Z300C Tabletin Akku 6700 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUE302SL
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K00A
ME302C
Memo Pad FHD 10
MEMO PAD K00A
MemoPad 10.1
MemoPad 10.1"
P023C
Transformer Pad TF303
Transformer Pad TF303CL
Transformer Pad TF303K
Transformer Pad TF303K-1B014A
Transformer Pad TF303K-1B021A
Transformer Pad TF303K-1D020A
Transformer Pad TF303K-1D021A
Zenpad Z300
Zenpad Z300C
ME302C
Memo Pad FHD 10
MEMO PAD K00A
MemoPad 10.1
MemoPad 10.1"
P023C
Transformer Pad TF303
Transformer Pad TF303CL
Transformer Pad TF303K
Transformer Pad TF303K-1B014A
Transformer Pad TF303K-1B021A
Transformer Pad TF303K-1D020A
Transformer Pad TF303K-1D021A
Zenpad Z300
Zenpad Z300C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01580000, C12P1301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUE302SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116974 |
| Mitat | 220.46 x 81.90 x 3.06 mm |
| Korvaa | 0B200-01580000, C12P1301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700 mAh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |