Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
calcActive())">
Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AME370SL
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME301T-A1
MeMO Pad ME301T
MeMO Pad ME301T 16GB
MeMO Pad ME301T
MeMO Pad ME301T 16GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11-ME301T
C11-TF400CD
C21-TF400CD
C11-TF400CD
C21-TF400CD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AME370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072355 |
| Mitat | 163.00 x 82.00 x 3.30mm |
| Korvaa | C11-TF400CD / C21-TF400CD / C11-ME301T |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |