Asus K01E, ME0310K 1B, ME0310K 6A akku 5000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K01E
ME0310K 1B
ME0310K 6A
ME103K 1A
MeMO Pad 10 ME103K
ME0310K 1B
ME0310K 6A
ME103K 1A
MeMO Pad 10 ME103K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01220000
C11P1411
C11P1411
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUM103SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118688 |
| Korvaa | C11P1411 / 0B200-01220000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 162.10 x 81.30 x 3.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |