Asus K01A, ME170CX, ME7000C akku 3050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K01A
ME170CX
ME7000C
ME70CX
MeMO Pad 7 ME70CX
ME170CX
ME7000C
ME70CX
MeMO Pad 7 ME70CX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
B11Bk9H
B11P1405
B11P1405
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUM710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118664 |
| Korvaa | B11P1405 / B11Bk9H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 11.74Wh |
| Mitat | 79.80 x 67.50 x 5.30 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |