Asus K00C, TF701T, Transformer TF701T Tabletin Akku
calcActive())">
Asus K00C, TF701T, Transformer TF701T Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUF701SL
46,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K00C
TF701T
Transformer TF701T
TF701T
Transformer TF701T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C12P1305
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUF701SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087731 |
| Mitat | 197.49 x 90.99 x 3.38 mm |
| Korvaa | C12P1305 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 30.97Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |