Asus Fonepad 7, Me372CG, Padfone 7 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus Fonepad 7, Me372CG, Padfone 7 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUP372SL
23,95 €
11,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Fonepad 7
Me372CG
Padfone 7
Me372CG
Padfone 7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1310
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP372SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109242 |
| Mitat | 93.90 x 90.10 x 3.50 mm |
| Korvaa | C11P1310 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |