Asus Eee Pad B121, Eee Pad Slate, Eee Pad Slate EP121 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus Eee Pad B121, Eee Pad Slate, Eee Pad Slate EP121 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUB121SL
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Eee Pad B121
Eee Pad Slate
Eee Pad Slate EP121
Eee Pad Slate
Eee Pad Slate EP121
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C22-EP121
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUB121SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078975 |
| Mitat | 143.35 x 127.91 x 8.16mm |
| Korvaa | C22-EP121 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4450mAh / 32.49Wh |
| Jännite | 7,3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |