Asus EE Pad TF500, TF500D, Transformer Pad TF500 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus EE Pad TF500, TF500D, Transformer Pad TF500 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-AUF500SL
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
EE Pad TF500
TF500D
Transformer Pad TF500
TF500D
Transformer Pad TF500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11-TF500TD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUF500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072577 |
| Mitat | 163.00 x 82.00 x 3.30mm |
| Korvaa | C11-TF500TD / C11-TF500CD / C21-TF500T |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |