Asus CB81 akku 4150mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
CB81
ZenPad 8.0 Power Case
ZenPad 8.0 Power Case
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1414
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUB810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136019 |
| Korvaa | C11P1414 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 15.36Wh |
| Mitat | 139.12 x 69.00 x 3.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |