Asus Padfone S Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
P93L
PadFone S
PadFone S P92L
PadFone S P93L
PadFone S PF500KL
PF500K
PadFone S
PadFone S P92L
PadFone S P93L
PadFone S PF500KL
PF500K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-00810000
C11P1323
C11P1323
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-APS001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121923 |
| Mitat | 123.70 x 62.00 x 4.50 mm |
| Korvaa | C11P1323 / 0B200-00810000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.62Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |