Asus FE375CG, FE375CXG, K019 Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
FE375CG
FE375CXG
K019
FE375CXG
K019
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1402
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUM375SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110231 |
| Mitat | 92.92 x 90.52 x 3.40 mm |
| Korvaa | C11P1402 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |