Stratosphere i405, SCH-i405, Stratosphere 4G ,yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Stratosphere i405, SCH-i405, Stratosphere 4G ,yhteensopiva akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI405SL
12,95 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG
SCH-i405
Stratosphere 4G
Stratosphere i405
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI405SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053729 |
| Korvaa | EB505165YZ / EB505165YZBSTD / EB505165YZBS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.40 x 50.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |