Stein laitteen kaukosäädin 53905 / telecommande Radio yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Stein laitteen kaukosäädin 53905 / telecommande Radio yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-STN905BL
45,95 €
Stein laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
53905
telecommande Radio
telecommande Radio
Korvattavat Stein laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
FBB11003BMH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Stein laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-STN905BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121428 |
| Korvaa | FBB11003BMH |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 124.70 x 88.10 x 20.00 mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |