SteelSeries pelikonsolin Nimbus+ Controller / 69070 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
SteelSeries pelikonsolin Nimbus+ Controller / 69070 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-SLC690SL
13,95 €
SteelSeries pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nimbus+ Controller
69070
9076SW
69089
69070
9076SW
69089
Korvattavat SteelSeries pelikonsolin alkuperäisakut
PL602258
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SteelSeries pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-SLC690SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179993 |
| Korvaa | PL602258 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 61.10 x 22.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |