Standard Horizon HX 290 akku 1140mAh / 8.44Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Standard Horizon radiopuhelimien kanssa:
HX 290
HX290
HX290
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Standard Horizon radiopuhelimien alkuperäisakut:
FNB-110Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SHX300TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131533 |
| Korvaa | FNB-110Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1140mAh / 8.44Wh |
| Mitat | 131.43 x 59.20 x 39.05mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |