Stabo 20640, freecomm 600 Set, PMR 446 akku 800mAh / 2.96Wh
calcActive())">
Stabo 20640, freecomm 600 Set, PMR 446 akku 800mAh / 2.96Wh
In stock
- SKU
- CS-STP446TW
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
Stabo:
20640freecomm 600 Set
PMR 446
Topcom:
Twintalker 7100)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
Stabo:
FT553444P-2STopcom:
FT553444P-2S)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-STP446TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036944 |
| Korvaa | FT553444P-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 46.35 x 31.94 x 6.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |