SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS handheld yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS handheld yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-SDH20SL
25,95 €
24,95 €
SportDOG koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TEK 2.0 GPS handheld
Korvattavat SportDOG koirapannan alkuperäisakut
650-970
V2HBATT
V2HBATT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDOG koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SDH20SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122142 |
| Korvaa | 650-970 / V2HBATT |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 71.00 x 36.70 x 18.30 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |