SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS Collar / TEK-2L yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
SportDOG koirapannan TEK 2.0 GPS Collar / TEK-2L yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-SDT20SL
18,95 €
SportDOG koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TEK 2.0 GPS Collar
TEK-2L
TEK-2L
Korvattavat SportDOG koirapannan alkuperäisakut
V2GBATT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDOG koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SDT20SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134602 |
| Korvaa | V2GBATT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 55.00 x 25.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |