SportDOG koirapannan ProHunter 2525 / ProHunter 2525 Transmitter yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
SportDOG koirapannan ProHunter 2525 / ProHunter 2525 Transmitter yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-SD252SL
17,95 €
SportDOG koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ProHunter 2525
ProHunter 2525 Transmitter
SD-2525
SD-2525 ProHunter Transmitter
SD-2525 transmitter
ST101-SP
Transmitter ST101-SP
ProHunter 2525 Transmitter
SD-2525
SD-2525 ProHunter Transmitter
SD-2525 transmitter
ST101-SP
Transmitter ST101-SP
Korvattavat SportDOG koirapannan alkuperäisakut
SAC00-13514
SDT00-13514
SDT00-13514
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDOG koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SD252SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097808 |
| Korvaa | SDT00-13514 / SAC00-13514 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 47.60 x 32.00 x 14.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |