SportDog koirapannan Houndhunter SR200-I / Sporthunter 1200 SR200-I yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
SportDog koirapannan Houndhunter SR200-I / Sporthunter 1200 SR200-I yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-SDC25SL
17,95 €
SportDog koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Houndhunter SR200-I
Sporthunter 1200 SR200-I
Sporthunter 1800 SR200-IM
Uplandhunter SR-200IB
Wetland 2000 SR200-IW
Sporthunter 1200 SR200-I
Sporthunter 1800 SR200-IM
Uplandhunter SR-200IB
Wetland 2000 SR200-IW
Korvattavat SportDog koirapannan alkuperäisakut
DC-25
650-052
MH750PF64HC
650-052
MH750PF64HC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDog koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SDC25SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045229 |
| Korvaa | DC-25 / 650-052 / MH750PF64HC |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 48.87 x 34.05 x 12.49mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |