SportDOG koirapannan FieldTrainer SD-400 / FieldTrainer SD-400S yhteensopiva akku 130mAh
calcActive())">
SportDOG koirapannan FieldTrainer SD-400 / FieldTrainer SD-400S yhteensopiva akku 130mAh
In stock
- SKU
- CS-SD350SL
17,95 €
SportDOG koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FieldTrainer SD-400
FieldTrainer SD-400S
WetlandHunter SD-400 CAMO
YardTrainer SD-350
FieldTrainer SD-400S
WetlandHunter SD-400 CAMO
YardTrainer SD-350
Korvattavat SportDOG koirapannan alkuperäisakut
SAC00-15724
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDOG koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SD350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123156 |
| Korvaa | SAC00-15724 |
| Kapasiteetti (mAh) | 130mAh / 0.94Wh |
| Mitat | 31.10 x 22.60 x 15.90 mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |