SportDOG koirapannan FieldTrainer 425 / FieldTrainer 425S yhteensopiva akku 160mAh
calcActive())">
SportDOG koirapannan FieldTrainer 425 / FieldTrainer 425S yhteensopiva akku 160mAh
In stock
- SKU
- CS-SD225SL
15,95 €
SportDOG koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FieldTrainer 425
FieldTrainer 425S
SD-425
SD-425CAMO
SD-425E receiver
SD-425S
SD-825
SD-825E receiver
SDR-AFE receiver
SportHunter 825
SR-225
SR-225 receiver
SR-225S
SR-225S receiver
SR-225W
SR-225W receiver
WetlandHunter 425CAMO
FieldTrainer 425S
SD-425
SD-425CAMO
SD-425E receiver
SD-425S
SD-825
SD-825E receiver
SDR-AFE receiver
SportHunter 825
SR-225
SR-225 receiver
SR-225S
SR-225S receiver
SR-225W
SR-225W receiver
WetlandHunter 425CAMO
Korvattavat SportDOG koirapannan alkuperäisakut
SAC54-13735
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDOG koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SD225SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095576 |
| Korvaa | SAC54-13735 |
| Kapasiteetti (mAh) | 160mAh / 0.59Wh |
| Mitat | 34.00 x 19.80 x 3.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |