SportDog koirapannan D-1875 / HoundHunter 3225 yhteensopiva akku 520mAh
calcActive())">
SportDog koirapannan D-1875 / HoundHunter 3225 yhteensopiva akku 520mAh
In stock
- SKU
- CS-SD825SL
18,95 €
SportDog koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
D-1875
HoundHunter 3225
HoundHunter 1875
HoundHunter 3225
Launcher Transmitter
SAC00-13794
SD-1825
SD-1825 CAMO Wetland Hunter
SD-1825 SportHunter
SD-1825 Transmitters
SD-1825CAMO
SD-1825X
SD-1825XCAMO
SD-3225
SD-3225 Hound Hunter
SD-3225 Transmitters
SD-LAUNCHER-T
SportHunter 1825
SportHunter 1825X
ST-101SA transmitter
ST-101SH transmitter
WetlandHunter 1825
WetlandHunter 1825CAMO
WetlandHunter 1825X
HoundHunter 3225
HoundHunter 1875
HoundHunter 3225
Launcher Transmitter
SAC00-13794
SD-1825
SD-1825 CAMO Wetland Hunter
SD-1825 SportHunter
SD-1825 Transmitters
SD-1825CAMO
SD-1825X
SD-1825XCAMO
SD-3225
SD-3225 Hound Hunter
SD-3225 Transmitters
SD-LAUNCHER-T
SportHunter 1825
SportHunter 1825X
ST-101SA transmitter
ST-101SH transmitter
WetlandHunter 1825
WetlandHunter 1825CAMO
WetlandHunter 1825X
Korvattavat SportDog koirapannan alkuperäisakut
SAC00-12542
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SportDog koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SD825SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097129 |
| Korvaa | SAC00-12542 |
| Kapasiteetti (mAh) | 520mAh / 3.85Wh |
| Mitat | 31.50 x 25.60 x 13.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |