Spengler lääketieteellisen laitteen pression arterielle Pro-H yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Spengler lääketieteellisen laitteen pression arterielle Pro-H yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-SPR831MD
25,95 €
Spengler lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
pression arterielle Pro-H
Korvattavat Spengler lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110831
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Spengler lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-SPR831MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210986 |
| Korvaa | 110831 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 58.50 x 52.35 x 14.80mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |