Spectra Precision PR-655, PR-670, PR-680 akku 3300mAh
calcActive())">
Spectra Precision PR-655, PR-670, PR-680 akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-SPR680SL
198,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Spectra Precision:
PR-655PR-670
PR-680
PR-680L
SpectraScan PR-655
SpectraScan PR-670
SpectraScan PR-680
SpectraScan PR-680L
SpectraScan:
PR-655PR-670
PR-680
PR-680L)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Spectra Precision:
LHJBT-L11SpectraScan:
LHJBT-L11)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-SPR680SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119791 |
| Korvaa | LHJBT-L11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 71.10 x 56.60 x 25.10 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |