Spacelabs lääketieteellisen laitteen EVO 4 / EVO yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Spacelabs lääketieteellisen laitteen EVO 4 / EVO yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-SPE050MD
19,95 €
Spacelabs lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EVO 4
EVO
EVO
Korvattavat Spacelabs lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
050-0517-00
146-0140-00
146-0140-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Spacelabs lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-SPE050MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207689 |
| Korvaa | 050-0517-00 / 146-0140-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.60 x 37.00 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |