SonyEricsson Xperia Z3 akku 3100 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
D6616
D6633
D6653
D6708
L55T
L55u
M55w
Pegasus
Pegasus Anna
Pegasus Maki
SO-01G
SO-02G
SOL26
Xperia Z3
Xperia Z3 4G
Xperia Z3 Daul
Xperia Z3 LTE
Xperia Z3 WiMAX 2+
Xperia Z3v
Xperia Z3v 4G LTE D6708 4G
D6633
D6653
D6708
L55T
L55u
M55w
Pegasus
Pegasus Anna
Pegasus Maki
SO-01G
SO-02G
SOL26
Xperia Z3
Xperia Z3 4G
Xperia Z3 Daul
Xperia Z3 LTE
Xperia Z3 WiMAX 2+
Xperia Z3v
Xperia Z3v 4G LTE D6708 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
LIS1558ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERZ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094692 |
| Korvaa | LIS1558ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 79.05 x 60.26 x 4.26mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |