SonyEricsson Xperia U akku 1300 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia U
ST25
ST25i
Kumquat
LT26L
T26a
LT26i
ST25
ST25i
Kumquat
LT26L
T26a
LT26i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
BA600
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERA600XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060482 |
| Korvaa | BA600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 64.10 x 43.90 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |