SonyEricsson Xperia TX tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 3400 mAh
calcActive())">
SonyEricsson Xperia TX tehoakku erillisellä laajennetulla valkoisella takakannella 3400 mAh
In stock
- SKU
- CS-ERT29WL
31,95 €
15,98 €
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia TX
Xperia TX LT29
Xperia T LT29i
LT29
LT29i
Xperia TX LT29
Xperia T LT29i
LT29
LT29i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
BA900
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERT29WL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067795 |
| Korvaa | BA900 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 61.40 x 54.30 x 8.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |