SonyEricsson Xperia T2 Ultra akku 3000 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia T2 Ultra D5303 LTE
Tianchi
Xperia T2 Ultra D5303
Xperia T2 Ultra dual
XM50h
XM50t
Xperia T2 Ultra dual
C5322
XM50h
Xperia T2 Ultra D5306
Tianchi
Xperia T2 Ultra D5303
Xperia T2 Ultra dual
XM50h
XM50t
Xperia T2 Ultra dual
C5322
XM50h
Xperia T2 Ultra D5306
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
AGPB012-A001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERM500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085928 |
| Korvaa | AGPB012-A001 / 1277-4767.1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 86.10 x 73.55 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |