SonyEricsson Xperia Neo akku 1000 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia Neo
MT15a
MT15i
Halon
Xperia Pro
MK16i
Iyokan
SO-01C
Azusa
Urushi
ST18
ST18i
Xperia Ray
k Xperia Neo V
MT11
MT11a
MT11i
Xperia SX
MT28
SO-05D
Xperia Miro
ST23
ST23a
Mesona
Xperia ST21
ST21i
Tapioca
Xperia Tipo Dual
ST21a2
Tapioca DS
Xperia Tipo
ST21a
Tapioca SS
Xperia E dual
C1605
Nanhu DS
C1604
Xperia E
C1504
Nanhu SS
C1505
MT15a
MT15i
Halon
Xperia Pro
MK16i
Iyokan
SO-01C
Azusa
Urushi
ST18
ST18i
Xperia Ray
k Xperia Neo V
MT11
MT11a
MT11i
Xperia SX
MT28
SO-05D
Xperia Miro
ST23
ST23a
Mesona
Xperia ST21
ST21i
Tapioca
Xperia Tipo Dual
ST21a2
Tapioca DS
Xperia Tipo
ST21a
Tapioca SS
Xperia E dual
C1605
Nanhu DS
C1604
Xperia E
C1504
Nanhu SS
C1505
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
BA700
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERM15SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039761 |
| Korvaa | BA700 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 48.00 x 47.50 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |