SonyEricsson Xperia MT27 akku 1260 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia MT27
Xperia MT27i
Pepper
Xperia Sola
Xperia MT27i
Pepper
Xperia Sola
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
AGPB009-A002
1253-1155.2
1253-1155.2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EMT270SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071013 |
| Korvaa | AGPB009-A002 / 1253-1155.2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1260mAh / 4.66Wh |
| Mitat | 66.60 x 32.65 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |