SonyEricsson Xperia ion akku 1800 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia ion
LT28
LT28i
LT28at
Aoba
Xperia Ion HSPA
LT28h
Aoba
acro HD
IS12S
Hayate
LT28
LT28i
LT28at
Aoba
Xperia Ion HSPA
LT28h
Aoba
acro HD
IS12S
Hayate
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
1251-9510.1
LIS1485ERPC
1251-9510.1C
LIS1489ERPC
LIS1485ERPC
1251-9510.1C
LIS1489ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERX280SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066583 |
| Korvaa | 1251-9510.1 / LIS1485ERPC / 1251-9510.1C / LIS1489ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 56.44 x 53.10 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |