SonyEricsson Xperia C6502 akku 2300 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia C6502
Xperia C6503
Xperia C6505
Xperia C6506
Odin
Xperia X
Xperia ZL
LT35a
LT35h
Odin Rimy
Xperia ZQ
LT35i
C6503
Odin Gina
L35h
L35a
L35i
Xperia C6503
Xperia C6505
Xperia C6506
Odin
Xperia X
Xperia ZL
LT35a
LT35h
Odin Rimy
Xperia ZQ
LT35i
C6503
Odin Gina
L35h
L35a
L35i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
LIS1501ERPC
1264-3476.1
1264-3476.1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERL350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081319 |
| Korvaa | LIS1501ERPC / 1264-3476.1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 90.31 x 59.51 x 3.23mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |