SonyEricsson Xperia Arc akku 1200 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia Arc
LT15a
LT15i
Anzu
Xperia X12 Acro
Xperia Acro SO-02C
Xperia Acro IS11S
Xperia IS11S
IS11S
LT18
LT18A
LT18I
Xperia P
Xperia Sola
LT15a
LT15i
Anzu
Xperia X12 Acro
Xperia Acro SO-02C
Xperia Acro IS11S
Xperia IS11S
IS11S
LT18
LT18A
LT18I
Xperia P
Xperia Sola
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
BA750
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERX12SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039198 |
| Korvaa | BA750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 57.00 x 52.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |