SonyEricsson Xperia Acro akku 1800 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia Acro S
LT26w
LT26w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
LIS1849EPRC
1253-4166.1
1253-4166.1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERX260SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066590 |
| Korvaa | 1253-4166.1 / LIS1489EPRC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 56.44 x 53.10 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |