SonyEricsson CMD-C1, CMD-C8 akku 650 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
CMD-C1
CMD-C8
CMD-C8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
1HR14430
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-CMD100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081630 |
| Korvaa | 1HR14430 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 43.60 x 16.29 x 14.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |