SonyEricsson BA750, Xperia Arc, LT15a, LT15i yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2500 mAh - Hopea
calcActive())">
SonyEricsson BA750, Xperia Arc, LT15a, LT15i yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2500 mAh - Hopea
In stock
- SKU
- CS-ERT15XL
31,95 €
Yhteensopiva akku mm: SonyEricsson Anzu, LT15a, LT15i, Xperia X12, Xperia Arc.
Toimitetaan erillisellä hopean värisellä takakannella.
SonyEricsson BA750 yhteensopiva akku 2500 mAh.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-ERT15XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042822 |
| Korvaa | BA750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 56.85 x 52.02 x 10.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |