SonyEricsson BA750, Xperia Arc, LT15a, LT15i yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
SonyEricsson BA750, Xperia Arc, LT15a, LT15i yhteensopiva akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-ERT15SL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: SonyEricsson Anzu, LT15a, LT15i, Xperia X12, Xperia Arc.
SonyEricsson BA750 yhteensopiva akku 1500 mAh.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-ERT15SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053118 |
| Korvaa | BA750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 57.00 x 52.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |