Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
calcActive())">
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia Z1 Mini
SO-02F
Amami Maki
Xperia Z1s
D5503
Amami
Xperia Z1f
Xperia Z1 Colorful
M51w
Xperia Z1 Compact
Xperia Z1 Compact LTE
SO-02F
Amami Maki
Xperia Z1s
D5503
Amami
Xperia Z1f
Xperia Z1 Colorful
M51w
Xperia Z1 Compact
Xperia Z1 Compact LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
LIS1529ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERZ110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084594 |
| Korvaa | LIS1529ERPC / 1274-3419.1 / 1ICP4/53/88 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 98.49 x 54.29 x 3.79mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |