Sony Xperia XA akku 2300 mAh
calcActive())">
Sony Xperia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Sony Xperia malleihin:
Xperia XA
F3111
F3112
F3113
F3115
F3116
F3111
F3112
F3113
F3115
F3116
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Xperia alkuperäisakun:
GB-S10-385871-010H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERX315XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124597 |
| Korvaa | GB-S10-385871-010H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 73.00 x 57.30 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |