Sony Xperia M2 Aqua D2202, D2203, D2206 akku 2300 mAh
calcActive())">
Sony Xperia M2 Aqua D2202, D2203, D2206 akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-ERM200SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
D2202
D2203
D2206
D2203
D2206
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
LIS1551ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERM200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104476 |
| Korvaa | LIS1551ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 69.25 x 62.28 x 4.35mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |