Sony Xperia 5 / LIP1705ERPC akku 2900 mAh
calcActive())">
Sony Xperia 5 / LIP1705ERPC akku 2900 mAh
In stock
- SKU
- CS-ERV410SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony matkapuhelimien kanssa:
Xperia 5
J9210
SOV41
901SO
SO-01M
J8210
J8270
J9210
SOV41
901SO
SO-01M
J8210
J8270
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony matkapuhelimien alkuperäisakut:
LIP1705ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERV410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167464 |
| Korvaa | LIP1705ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 78.80 x 45.35 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |