Sony Xperia 10 Plus i3223 i4293 i4213 akku 2800mAh
calcActive())">
Sony Xperia 10 Plus i3223 i4293 i4213 akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-ERX322SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony matkapuhelimien kanssa:
IXperia 10 Plus
i3223
i4293
i4213
i3223
i4293
i4213
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony matkapuhelimien alkuperäisakut:
12390586-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERX322SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173076 |
| Korvaa | 12390586-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 82.40 x 59.55 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |